Cechy, które wyróżniają nasze ramki do tablic rejestracyjnych

Zupełnie inne podejście do technologii produkcji ramek na tablice rejestracyjne. Prezentowany przez nas wyrób odróżnia się od produktów konkurencji kilkoma ważnymi aspektami.

 

Uniwersalność

- ramka jest kompatybilna z wszystkimi tablicami rejestracyjnymi występującymi na terenie Unii Europejskiej. Wyjątek stanowią tablice Austrii i Szwajcarii (inny rozmiar tablic rejestracyjnych).

 

Prosty montaż

- prezentowana przez nas ramka jest łączona na gorąco ze specjalnym stelażem ABS. Połączenie to gwarantuje nie tylko wysoką odporność na wstrząsy, ale również minimalizuje liczbę elementów łączących ramkę ze stelażem i zmniejsza ryzyko powstania szczelin, które z biegiem czasu mogłyby doprowadzić do powstawania rdzy. [instrukcja montażu]

 

Długotrwałość dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej 

 - stal nierdzewna jest tworzywem niezwykle odpornym na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nasza ramka na tablice rejestracyjne jest wykonana właśnie z tego typu stali, dzięki czemu jest ona odporna na działanie wilgoci i soli.

 

 Zgodność z normami

- nasza ramka na tablicę rejestracyjną na zamówienie jest zgodna ze wszystkimi normami europejskimi, dotyczącymi kształtu, obrysu i ostrości krawędzi ramki. Jej wymiary są zunifikowane i wynoszą 520mm x 110mm x 12mm. Dzięki temu masz pewność, że prezentowany przez nas towar jest w 100 procentach bezpieczny. I to zarówno dla Ciebie samego, jak i dla karoserii Twojego pojazdu.

 

 Jesteśmy przekonani o trwałości naszej ramki. Dlatego specjalnie dla naszych Klientów wydłużyliśmy okres jej gwarancji na metal i to aż do 8 lat. Żadna z konkurencyjnych firm nie może na aż tak długo zagwarantować, że jej towar będzie po tak wielu latach spełniał wszystkie oczekiwania Klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl